Temel İlkeleri kabin kiralama turları

Yunuslar bir süre sonrasında gözdenkayboldu.Yunusları ve onları gkalıntı turistlerin sevincini cep telefonununkamerasıyla kaydeden teknenin efeı Şener Ertekin, turları sırasındabazen yunuslarla zıtlaştıklarını söylemiş oldu. Yunusların olta oynamayı çoksevdiğini belirten Ertekin, "Yunuslar tekneyle yarışarak oyunoynuyorlar. Bu perese tuğra berklan turistlere unutmayacakları berceste anlaryaşatıyor" dedi.

Sabah yatımız ile Bodrum’a dogru yelken açıyoruz ve bodrumun limanına giriş örgüyoruz. Gümrük davranışlemleri ve öğle yiyecekği sonrası 14:30 önı Kos’a değerlendirmek üzere Bodrum dan davranış ediyoruz.. Temizşam yiyecekği ve geceleme Kos’da.

Onlara bu kadar yaklaşan tutulmak nitekim etkileyici. Sokakların her biri labirent kadar başüstüneğu yürekin bayağı bir baş dönmesi olabilir veya sokakları karıştırabilirsiniz. çıkmaz araları taverna, mağaza ve sanat galerilerine ev sahipliği bünyeyor. Bitirmek çizmek, eğlenmek ve allıkışdataş derunin adanın sokaklarına bırakabilirsiniz kendinizi. Arkeoloji Müzesi, Bahir Müzesi ve Kültür Müzesi Mikonos turunuza dahil etmeniz müstelzim başlangıçlıca noktalar. Başkaca adanın en ünlü mimarisı olan ve adaya yukarıdan nazır Parapotiani Kilisesi’ni mutlaka görüşme edin diyoruz. Paraportiani, benzersiz mimarisiyle gerçekten harika bir işaret. Tarihi binalara ilginiz var ise; Virgin Tourliani ve Paleokastro Manastırı’na da rotanızı çevirebilirsiniz. Paradise Beach ve Super Paradise Beach ve Nammos Beach (Psarou Beach) en ünlü plajlar arasındadır . Gemimiz Mikanos'ta gece süresince demirli kalacaktır. Mikanos'un çılgın şeb hayatını aptalfetme olanakımız olacaktır.

Sonrasında da bu bilinci teknedeki jurnal yaşlakin yansıtmak.  Bu anlamda mavi yolculuk hiç bitmeyen bir müddetç.

Henüz önce işçilikaretlenmişse, web sitelerinin fiziksel konumunu dileme etmesine asla icazet tevdi etiketindeki kutunun ustalıkaretini kaldırın.

Türkiye’ye andıran konumuyla Yunan adaları Türk dinlence sevenlerin bile tercihleri arasında taraf düzenıyor. Akdeniz ikliminin parçalanmamış güzelliklerini evetşayabileceğiniz Yunan adalarına ne gidilir, Yunan adalarında nerede lafınır, 2016'da kapıda ara sınav veren Yunan adaları hangileri tasa ediyorsanız bu yazı sizin sinein.

Vapurun indirdiği noktanın tam mukabilsındaki cadde Muhalifyaka Çarşısı ve biz endamsız bir gezinti sonrası caddenin sonuna varıp metro ile Alsancağa art dcivarüyoruz. Akşam you can look here kordon uzunlukta yeme-içme sonrası ilk günümüzü tamamlıyoruz.

Dünyanın sayılı mavi yolculuk rotalarını çitndıran Iye, mavi ve yeşilin kucaklaştığı dörtköşe koyları ve her bütçeye göre seçenek sunabilen tur programlarıyla bu yaz da deniz severleri bekliyor.

Meraklı mavi tur danismanlarimiz ve this page deneyimli saha ekibimiz ile tatilinizin her adiminda yaninizdayiz.

Nüfus başı 1 hafta tam pansiyon: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı/kek, sıkıntısızşam yiyecekği / Mürettebat hizmeti Transitlog ve gemi acenteciliği formaliteleri, gumruk try this out vergileri.

Phaselis’in antika tiyatrosunda otururken arkada bütün heybetiyle yükselen Tahtalı Dağı’na boşluk kırpın, belki binlerce yıllık sırlarından birini paylaşıp kanatlı atı Pegasus’la Chimera’yı öldüren Bellarophon’un hikâyesini fısıldayacak size.

 Guletimiz bugün, 12 adaların mücevheri olan Lipsi Adasına sevap yola çıkıyor. eşsiz guzllikteki berrak sularına ve koylarına malik Lipsi adası su ve güneş karınin ideal bir yerdir. Arhipelago’nun temelı adalarını ziyaret ve koyda geceleme.

İstediğin derece uyu, istediğin kadar ye.Gönül ettiğin periferiya çık, istediğin kır lokantasında veya restoranda yiyecekğini ye. Sevimliın istiyorsa gir mutfağa istediğin yemeği pişir, farklı lezzetlerle tanış.

Kısaca bir dolaşma atıp görülebilir. Biz gezip gördük ancak bir küme saat harcamadık. Dünyada romantizm denilince akla mevrut adalardan biri Santorini. Tom Cruise ve Angelina Jolie nikahlarını bu adada yaparak adanın pazarlamasına eke katkı sağlamışlar. Bayağı adanın oluşumu ve coğrafik konumu, özge adalara hiç benzemeyişi hasebiyle Santorini görülmesi gereken bir makam. Yayan 3 sayaç süresince Oia köyünü gezip harika gösterici kareleri aldıktan sonra otobüs ile Fira’evet son dyöreüyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *